AUTORZY


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /wp-content/plugins/facebook-button-plugin/facebook-button-plugin.php on line 379

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /wp-content/plugins/facebook-button-plugin/facebook-button-plugin.php on line 382

Jon Hennessey

Jon Hennessey to światowej sławy wizażysta z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży.

Jon jest wirtuozem makijażu. Jego piękne, minimalistyczne
i skoncentrowane na skórze podejście do wizażu gościło na łamach wielu międzynarodowych publikacji, między innymi: Elle, Nylon, Maxim, Marie Claire, In Style, Lula.

Hennessey nieustannie podróżuje do Nowego Jorku, Mediolanu
i Paryża, współpracując przy najważniejszych pokazach mody.

Prace Jona pojawiały się na wielu czerwonych dywanach, m.in. na festiwalu filmowym w Cannes czy podczas ceremonii wręczenia Oscarów.

Do grona klientów, z którymi współpracował Jon należą między innymi: Alicia Keys, Lily Allen, Anna Paquin, Julia Ormond, Kellan Lutz, Mark Ruffalo.

Poza sztuką profesjonalnego wizażu Jon Hennessey jest również właścicielem i dyrektorem kreatywnym NOBASURA Artist Management – cenionej agencji kreatywnej reprezentującej artystów
z różnych dziedzin.

„INGLOT jest dla mnie idealną przestrzenią do zabawy kolorami. Możliwości kreatywnej ekspresji, jakie dostarczają produkty marki są niezliczone. INGLOT to doskonałe połączenie innowacji technologicznych i sztuki twórczego wyrazu. To marka dla profesjonalnych wizażystów, pasjonatów makijażu oraz do codziennego stosowania” – Jon Hennessey

 

Dorothy Lata

dorothy„Rób to, co kochasz, a reszta przyjdzie sama…”

Dorothy Lata rozpoczęła swoją artystyczną przygodę jako młoda piosenkarka w Polsce. Występy i proces ciągłej scenicznej transformacji były na tyle inspirujące, że stały się podstawą do stworzenia silnej pasji do sztuki makijażu artystycznego.
Dorothy studiowała sztukę wizażu w Paryżu, uzyskując prestiżowy Certificat de Specialisation. Jej mentorem w obecnym czasie stała się Dany Sanz, założycielka marki Make Up For Ever, która była dla Dorothy przewodnikiem w świecie wizażu artystycznego, wprowadzając ją w tajniki makijażu telewizyjnego, filmowego
i teatralnego.

Dorothy szybko rozpoczęła karierę międzynarodowej niezależnej wizażystki, pracującej dla czołowych magazynów modowych na świecie (Billboard, Allure, Mademoiselle, Vanity Fair). Tworzyła makijaże do spektakli na Broadwayu (m.in. Nine, The Light in the Piazza), programów telewizyjnych (Nickelodeon:TV Land, Nick at Nite, MTV, AMC, SiFi Network i inne), reklam prasowych (Marlboro, Legends, Optima On-Line). Współpracowała również z wieloma znanymi osobami ze świata sztuki i biznesu (Donald Trump, Ivanka Trump, Jean Paul Gaultier, Iggy Pop, Kevin Bacon, Olimpia Dukakis, Linda Evens, Roger Moore, Michael Bloomberg, Bill Gates, Warren Buffet).

Prace Dorothy gościły na czołowych pokazach mody w Paryżu i Nowym Jorku.

Dzięki prawie 20-letniemu doświadczeniu Dorothy znakomicie nauczyła się rozpoznawać potrzeby swoich klientów, wydobywać z każdego naturalne piękno i kreować makijaże idealnie podkreślające indywidualne cechy osobowości.

Dorothy cechuje artystyczne podejście do pracy, wyznaczanie nowych standardów w sztuce makijażu, pozostając jednocześnie w zgodzie z najnowszymi trendami.

„INGLOT to piękne, żywe kolory, intensywne pigmenty oraz nowoczesne receptury. Kosmetyki idealne do tworzenia makijażu artystycznego, scenicznego, a także codziennego” – Dorothy Lata

http://dorothylatamakeupandhair.com

 

INGLOT

dorothy

Firma założona w 1983 przez Wojciecha Inglota, jest jedną
z największych polskich marek kosmetycznych, dostępnych
i rozpoznawalnych na całym świecie.

Historia firmy sięga lat osiemdziesiątych. Pierwszą kolorową kolekcję tworzyły lakiery do paznokci, a w niedługim czasie pojawiły się cienie do powiek i pomadki do ust. Dzisiaj markę charakteryzuje ogromny wachlarz kolorów i różnorodność oferowanych produktów.

Kosmetyki INGLOT produkowane są z najwyższej jakości składników od czołowych dostawców. Kolekcje, które regularnie pojawiają się na rynku powstają w oparciu o najnowsze technologie, a inspiracją dla propozycji kolorystycznych są zawsze najnowsze, światowe trendy.

Wszystkie kosmetyki INGLOT produkowane są na terenie Unii Europejskiej, a 95% z nich powstaje we własnych fabrykach firmy w Przemyślu.

INGLOT pojawia się na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branżowych na świecie. Aktywnie włącza się w międzynarodowe pokazy makijażu – The Makeup Show i IMATS, produkcje telewizyjne, Fashion Week w światowych stolicach mody, a także występuje w roli partnera musicali na Broadwayu.

Debiutem INGLOT na Broadwayu była współpraca przy musicalu PIPPIN, wyróżnionym w konkursie Tony Awards 2013. Po pierwszych sukcesach marka stała się stałym bywalcem Broadwayu, będąc partnerem takich znakomitych produkcji jak The Lion King, The Cripple of Inishmaan z Danielem Radcliffem w roli głównej, a także The Last Ship, do którego muzykę stworzył wybitny muzyk – Sting.

Możliwość komentowania jest wyłączona.