INGLOT podbija Broadway!

AUTOR: INGLOT / 0 Komentarzy

INGLOT wszedł na rynek Stanów Zjednoczonych w 2009 roku. Bardzo szybko podbił serca lokalnych wizażystów i miłośników makijażu ze względu na wysoką jakość i niezwykle bogatą gamę kolorystyczną oferowanych produktów. Jeden z flagowych sklepów INGLOT zlokalizowany jest
w Nowym Jorku, przy rogu 49 Ulicy i Broadwayu.

Biorąc pod uwagę różnorodność oferowanych produktów, pasję INGLOT do pięknych, intensywnych
i żywych kolorów oraz lokalizację salonu, pojawienie się marki na deskach teatralnych Broadwayu było jedynie kwestią czasu.

W październiku 2013 r. INGLOT zadebiutował na Broadwayu w roli partnera musicalu PIPPIN  – zwycięzcy kilku prestiżowych nagród Tony Awards 2013. Współpraca zaowocowała inauguracją kolekcji inspirowanej musicalem. Produkty zostały starannie wyselekcjonowane przez charakteryzatorów i wizażystów pracujących przy spektaklu. W kolekcji dominowały głębokie czerwienie i błękity połączone ze złotym kolorem, co sprawiało, że każdy klient mógł przenieść się
w magiczny świat musicalu i poczuć się jak gwiazda tego wspaniałego spektaklu.

Kolejnym musicalem, któremu partnerował INGLOT był „The Cripple of Inishmaan”, w którym
w główną rolę wcielił się Daniel Radcliffe.

Pół roku po debiucie na Broadwayu INGLOT ogłosił kolejną kooperację, tym razem z disneyowskim spektaklem „The Lion King” – jednym z najbardziej uwielbianych i nagradzanych musicali na Broadwayu.

INGLOT i „The Lion King” połączyła wspólna pasja do bogatych, intensywnych, tętniących życiem kolorów. Wraz z tym partnerstwem na rynku pojawiła się specjalna, inspirowana musicalem kolekcja kolorystyczna INGLOT, zatytułowana Savannah Sunset.

W drugiej połowie roku kolejna wspaniała współpraca została pomyślnie rozpoczęta – INGLOT stał się dumnym partnerem musicalu „The Last Ship”, do którego muzykę napisał wybitny muzyk Sting.

Każda współpraca INGLOT z musicalem owocuje specjalnie przygotowaną kolekcją z limitowaną serią dedykowanych paletek Freedom System, sygnowanych przez gwiazdy broadwayowskich spektakli.

Do końca roku INGLOT weźmie udział w jeszcze dwóch, równie fascynujących projektach –  Mamma Mia! oraz  Side Show.

Więcej o współpracy INGLOT z musicalem Mamma Mia! już jutro…

DSC_5426

Inishmaan

IMG_9501

product set# # #

11 Gru